ייעוץ עסקי

buisnnes

ייעוץ עסקי במגוון תחומים: שיווק ופרסום, מימון ופיננסי, פיתוח עסקי, ניהול ועוד ליזמים ולבעלי עסקים. מתלבטים מאיפה להתחיל? מזמנים אתכם לפגישת ייעוץ בה נבחן יחד את הצרכים והתנאים הנדרשים למימוש הרעיון העסקי או לקידום העסק שלכם. בפגישה יוצגו פתרונות, שירותים וכלים ליישום וקידום הפעילות. 

הלוואת ושירותים פיננסים

מט"י נתניה מעמידה לרשותכם מגוון הלוואות לעסקים לצורך הקמת עסק או הרחבת עסק. הלוואה לעסק ניתנת בריבית נוחה, בטחונות מופחתים ותקופת החזר המתאימה לעסק שלכם. יועצי המימון המנוסים של מט"י נתניה, יכינו יחד איתך תכנית עסקית לצורך גיוס הלוואה מתאימה לעסק שלך.

קורסים וסדנאות

הקורסים והסדנאות של מט"י נתניה מכשירים בהצלחה יזמים, בעלי עסקים ועובדי חברות עסקיות וארגונים. בית הספר לעסקים של מט"י נתניה מעניק ללומד חוויית למידה, מעשיר את הידע ונותן מגוון של כלים מעשיים לשיפור הניהול והתוצאות העסקיות. התוצאות מדברות בעד עצמן.

קורסים וסדנאות

הקורסים של מט"י נתניה מכשירים בהצלחה יזמים, בעלי עסקים ועובדי חברות עסקיות וארגונים לשיפור מיומנויות הניהול והתוצאות העסקיות!

סדנת צילום בסמארטפון

סדנת צילום בסמאטרפון בעולם הויזואלי שלנו, תמונה אחת מעבירה סיפור שלם. בואו ללמוד איך לצלם בצורה מקצועית ישירות ממצלמת הסמארטפון שלכם! ללא צורך בידע מקדים.

סדנת שיווק שותפים

יש לכם אתר, בלוג, ערוץ יוטיוב, קהילה, עמוד פייסבוק או כל נכס דיגיטלי אחר? אתם יכולים להרוויח מזה כסף בצורה פשוטה. הכירו את אחת שיטות השיווק המדוברות ביותר בשנה האחרונה.

קורס מסחר בeBay

כל אחד יכול למכור בEBAY, אבל לא כל אחד יכול להרוויח! בואו ללמוד תכל'ס יש לנו שיטה והיא פשוט עובדת. בונוס למשתתפים – חומרי עזר רבים שישאירו אתכם מעודכנים גם לאחר הקורס!

מאמרים

טיפים

עסק חדש כדאי שיהיה גם חדשני.

לא כדאי להוסיף עסק נוסף המבוסס על חיקוי עסקים קיימים.

עם איזה בנק לעבוד?

בצע סקר שוק ונהל משא ומתן על גובה העמלות ושיעורי הריבית.

היה נאמן לתכנון המוקדם שהוגדר בתוכנית העסקית.

אל תחרוג מהוצאות ההקמה המתוכננות - הדבר עלו לעלות לך "ביוקר" ולסכן את העסק.

בדיקת שוק יסודית היא פעולה הכרחית לפני פתיחת עסק

והיא נדרשת באופן שוטף גם אחר כך.

רוצים ללמוד כיצד לפתוח עסק משלכם? צרו קשר:

סגירת תפריט