מחלום במגירה לעסק משגשג עם קהילה של 50,000 עוקבים.

הרצאה ייחודית של רעות לונברג או בשמה השני "רעות תקני לי", בה היא תספר כיצד היא ובעלה החליטו לפני שנה לעזוב את עבודתם ולפתוח עסק עצמאי שהתפתח מתחביב.
אם גם לכם יש חלום ישן ואתם רוצים להגשים אותו, מקומכם בהרצאה.

על מה נדבר בהרצאה?

איך התחלנו, מה עזר לנו, איפה היו המכשולים, מה גרם לנו לא לוותר, מה צריך לדעת לפני שמקימים עסק עצמאי? איך מקימים קבוצה פעילה ?

איך מייצרים שיתופי פעולה מסחריים, איך מרוויחים מהבלוג ומהאינטרנט, מה זה שיתופי פעולה טובים ומה זה שיתופי פעולה לא טובים. איך מתמודדים עם הדרישות של הקהל ואיפה שמים גבולות.

נדבר גם על שופינג ואיך הפכנו אותו מתחביב לעסק, אבל בעיקר על איך מגשימים חלומות והופכים אותם למציאות.

איך הכל התחיל? הסיפור מאחורי "רעות תקני לי"

"עבדתי במשך שנים כמנהלת פרסום בחברה גדולה שהיתה כלוב זהב מנצנץ ולא פשוט. כשילדתי את בתי אריאל החלטתי שמספיק ולקחתי פסק זמן ארוך של שנה שלא ידעתי מה יהיה בסופו. זו היתה שנה של עליות אבל בעיקר הרבה מאוד ירידות.הייתי מבולבלת, בודדה, מפוצצת ברגשות אשם ובעיקר לא הייתי אני.בשיחות עם חברים אמרתי שאני רוצה להתעסק בשופינג, אני הרי כל כך מצטיינת בזה. כולם הרימו גבה חוץ מבעלי שאמר קדימה. יחד קפצנו למים המפחידים של העצמאות ולמדנו איך אפשר להפוך תחביב כל כך כיפי לעסק מצליח.
היום, שנה אחרי שלחצתי create group בפייסבוק, קבוצת רעות תקני לי מונה מעל 48000 חברים ומגובה בבלוג פעיל ונקרא. אני מלמדת אנשים לרכוש בחוכמה ברשת ולחסוך מאות שקלים בחודש, מרצה בארגונים ומייצרת שיתופי פעולה עם חברות גדולות בישראל ואני מאושרת".

מתי?
יום ראשון 04.11.18
בשעה 20:00

כמה?
70 ש"ח בלבד!

איפה?
רח' הצורן 2,
אזור התעשייה פולג, נתניה

מה נדרש?
מוטיבציה

שריינו לי מקום!

מרצה – רעות לונברג 

רעות לונברג היא תופעת רשת, כמו שאומרים במדיה המסורתית. אשת תוכן, מומחית בקניינות נבונה ברשת, בניית קהילות, שיווק שותפים ומייסדת "רעות תקני לי".

מ.ט.י. המרכז לפיתוח עסקים, נתניה (ע"ר), רח' הצורן 2, ת.ד. 8874, נתניה, 4250602

הדפיסו ושתפו!
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן