ייעוץ עסקי בעת הקמת עסק או הרחבת עסק

שתפו את התוכן על החברים שלכם:
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

ייעוץ עסקי ליזמים בעת הקמת עסק

הייעוץ העסקי הכרחי במיוחד ליזמים העומדים להקים עסק. מומלץ לתאם פגישת ייעוץ כדי לבחון במשותף את הצרכים והתנאים הנדרשים בעת הקמת עסק עם סיכויי הצלחה טובים. בפגישה יוצגו פתרונות, שירותים וכלים חיוניים לתכנון והקמה של עסק מוצלח.

ייעוץ עסקי לבעלי עסקים לצורך הרחבת עסק

בעלי עסקים המבקשים לשפר ולייעל את העסק או להרחיב את הפעילות העסקית נדרשים לבצע אבחון של העסק, איתור מקורות הרווח, הכנת תכנית עבודה שתביא להשגת היעדים. היועץ העסקי של מט"י נתניה יוכל לסייע גם בפתרון בעיות ממוקדות בעסק כמו מימון, תמחיר, המחרה, ריווחיות וכדו'.

בדיקת כדאיות כלכלית

לפני שמקימים עסק או מחליטים על הרחבה של עסק קיים חשוב ביותר לבצע בדיקת כדאיות כלכלית כדי לאמוד את הפוטנציאל הכלכלי הטמון בשינוי וכן כלים להחלטה האם מתקדמים? ואיך מתקדמים?

בניית תכנית פיננסית

התכנית הפיננסית הינה פרק חשוב מתוך תכנית עסקית. התכנון הפיננסי יציג באופן מפורט כדאיות כלכלית וכן מקורות ושימושים הנדרשים לצורך הפעילות העסקית. בעסקים קיימים קיימת חשיבות לנתח את הפעילות העסקית של השנים הקודמות וכן להתעדכן בשינויים של הסביבה העסקית המשפיעים על המשתנים הכלכליים. תכנית פיננסית נכונה תשמש גם ככלי ניהול ובקרה להמשך הניהול התקין של העסק.

ייעוץ להקמה וניהול תזרים מזומנים

ניהול המזומנים של העסק חיוני לחוסנו הפיננסי. ניהול תזרים באופן שוטף יאפשר לך "לישון בשקט" וגם להרגיע את הבנקאי. במט"י נתניה נוכל לסייע לך בבניית תזרים מזומנים לעסק ובהטמעת השימוש בו.

הכנת תכנית עסקית

תכנית עסקית נועדה בראש וראשונה ליזם ובעל העסק כדי לתת בידיו כלי עבודה לצורך הקמה והרחבת העסק. במרבית המקרים, בהם יש צורך לגייס הלוואה, גיוס משקיע, פניה לקרן הון סיכון, הכנסת שותף נדרשית תכנית עסקית מפורטת שתציג את מהות המיזם או העסק, הפוטנציאל הכלכלי והסיכויים והסיכונים הכלולים בו.
במט"י נתניה ניסיון רב בהכנת תכניות עסקיות מגוונות לעסקים בתחומי הפעילות המאפיינים את המשק. לצורך קבלת הלוואות מקרנות ממשלתיות או קרנות המתמחות בעסקים קטנים ובינוניים יש צורך להכין תכנית עסקית להלוואה כתנאי להגשת הבקשה.

הכנת תכנית שיווק

השיווק הינו היסוד החשוב בפעילות העסקית לאור השינויים המהירים בסביבה העסקית והתחרותיות הגוברת. מוצר טוב, תכנית פיננסית נכונה ומנהל מוכשר יכולים להביא תוצאות בשילוב עם תכנית שיווק מתאימה. במט"י נתניה נוכל לסייע לך בניתוח השוק והתחרות, איפיון קהל היעד והדרכים להגיע אליו כל זאת במסגרת תכנית לשיווק המוצר או העסק.

הערכת שווי

הערכת שווי של העסק נדרשית, בדרך כלל, בתהליך של מכירת עסק, קניית עסק, הכנסת שותף, משקיע וכדו'. מט"י נתניה יסייע לך בהכנת הערכת השווי המתבססת על ניתוח העסק ותוצאותיו העסקיות (במקרה של עסק קיים). מחיר העסק יקבע תוך שימוש בשיטות חשבונאיות מקובלות.

ליווי הקמה והרצה של עסקים

לאחר שהוחלט להקים עסק או לפתח תחום חדש בעסק קיים מתחילים בתהליך ההקמה. הקמה והרצה של עסקים מאופיינים בעבודה אינטנסיבית ולחץ ושאלות רבות הנוגעות דווקא לשלב זה בחייו של העסק. בתקופה זו תוכל להיעזר ביועץ פיתוח עסקים בעל ניסיון בליווי הקמה והרצה של עסקים.

חוות דעת כלכלית

חוו"ד כלכלית לצורך בירור נזקים כלכליים, בתי משפט ותהליכי בוררות וגישור למיניהם. לצורך קבלת חוו"ד כלכלית תוכל להיעזר במומחים של מט"י נתניה.

5/5
סגירת תפריט