טיפים ושיקולים להקמת אתר וקידומו

שתפו את התוכן על החברים שלכם:
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

כמעט כל אחד מהעסקים הקטנים אותם אני מלווה מתמודד עם הצורך להקים אתר, לתחזקו או לקדמו ולשווקו באינטרנט. שיקולים עיקריים וטיפים מעשיים בהקשר הקמת האתר וקידומו:

1. אם אתם שוקלים כיום להקים אתר חדש, בחרו באתר ניהול תוכן. המשמעות הינה שהאתר "יושב" אצלכם ואתם יכולים להחיל בו שינויים לפי הצורך. מערכות ניהול התוכן כיום הן מאוד ידידותיות, וחלקן חינמיות לחלוטין.
2. התאימו את האתר למידה בה אתם יכולים להיות מעורבים בניהולו. אמנם ניהול אתרי האינטרנט כיום הינו פשוט, מיידי ונוח. יחד עם זאת, אם הזיקה שלכם למחשב אינה מובהקת ואתם אינכם "חיות" טכנולוגיות, לא יהיה נכון עבורכם להקים אתר הכולל תכנים מתחלפים כגון מאמרים, פורומים, מבצעים וכדומה. תכנים אלו יחייבו אתכם להשקיע מספר שעות מידי שבוע בתחזוקת האתר ואם אין בעסק מישהו שיכול להירתם לנושא, ותרו עליו.
3. לעומת זאת, אם אתם יודעים להתמודד עם טכנולוגיה וממשקי ניהול אתרים- לכו על אופציה זו. אתרים עם תכנים דינמיים המתוחזקים באופן מקצועי, הינם אתרים שיקלו על הקידום האורגני בגוגל.
4. אל תקימו בלוג אם אין סיכוי שתעדכנו בו תכנים איכותיים ורלוונטיים.
5. האתר חייב להיות נגיש עבור הגולש, שההתמצאות בו מהירה וברורה, אתר שהטקסטים הכתובים בו שיווקיים ומתייחסים למילות המפתח הרלוונטיות עבור העסק וכן שהצבעוניות שלו מתאימה לתכנים של העסק.
6. העדיפו לשלב באתר תמונות של אנשים בסיטואציות חיוביות החווים את התוצאות והתועלות של העסק שלכם.
7. הקפידו לעשות אתר רספונסיבי המתאים את עצמו לגודל המכשיר ממנו הגולש נכנס. בדגש על המכשיר הנייד.
8. אתר ללא קידום ושיווק באינטרנט הינו כרטיס ביקור ותו לא. אם אתם רוצים שאתר העסק שלכם ייצר פניות של לקוחות פוטנציאליים יש לשווקו.

5/5
סגירת תפריט