אימון אישי להתפתחות עסקית

שתפו את התוכן על החברים שלכם:
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

עמית מילרוט- אימון אישי לפיתוח עסקי

אימון אישי להתפתחות עסקית:

כל עסק מתחיל ברעיון, חזון שנוצר במוחו של יזם, "יש מאין" הופך למציאות ממשית עם הקמת העסק. לאחר ההקמה העסק צומח ומתפתח והופך להיות רווחי וכלכלי- זאת השאיפה, נכון? האם בתוך כל המחשבות, ההתייעצויות, ההתלבטויות ולקיחת ההחלטות, אנחנו שואלים את עצמנו: מיהו זה שמקים את העסק? היכן אני רואה את עצמי בעסק בעוד שנה? בעוד חמש שנים? מה הייחודיות שלי כיזם/ בעל עסק? מה חשוב לי להביא לידי ביטוי בעסק? מה התרומה של הרעיון העסקי, או העסק הקיים ללקוחות שלי?
בתהליך הליווי האישי, אנחנו יוצרים ביחד בהירות ותמונה ברורה לגבי הרעיון העסקי ויישומו: חזון, מטרות ותחומים שהיינו רוצים לגדול בהם ולפרוץ דרך. התהליך מותאם לקצב והייחודיות של היזם/ בעל העסק, מתוך הנחת יסוד שכולנו אנשים גדולים ויכולים ולעיתים יש חסמים ודברים שאנחנו לא רואים, שמעכבים ודוחים פעולות שיתכן ועל פני השטח נראות מאוד פשוטות עבורנו ובכל זאת, אינן קורות במציאות. לעיתים, כיזמים ברצוננו להקים עסק ו/ או כבעלי עסקים ברצוננו להגדיל ולפתח עסק, אנחנו יודעים מה אנחנו רוצים, או חושבים שאנחנו יודעים מה אנחנו רוצים ומתקשים להניע פעולות ועשייה. ייתכן ואנחנו פועלים, אך התוצאות אינן משביעות את רצוננו וכך חוזרים שוב על אותן פעולות, ללא שינוי בתוצאות. תהליך הליווי יוצר בהירות שמאפשרת את דיוק הפעולות עבורנו וגישה קלה ונינוחה לעשייה עסקית. בתהליך אנחנו עובדים על צמצום הפער בין מה שאנחנו רוצים ובין מה שקיים היום במציאות שלנו. ראיית הדברים מאפשרת פעולות ועשייה ללא מאמץ, שמביאה לתוצאות והצלחות.
המטרה של תהליך ליווי אישי היא להביא אנשים ועסקים לשלווה, נינוחות ומיקוד, כך שהם יוצרים בהירות בתחומי החיים השונים ומגיעים לתוצאות יוצאות דופן המבוטאות הלכה למעשה בחיי היומיום.

מה אני כיזם ובעל העסק יכול להפיק מהתהליך?
– חיבור לחזון ולערכי העסק, נקיטת פעולות בהלימה לחזון
– ביצוע פעולות נינוחות למרות הנסיבות, אמונות ודפוסים מגבילים
– צמצום הפער בין מציאות עסקית קיימת לבין מציאות עסקית רצויה
– קבלת בהירות לגבי הפעולות הייחודיות לי כיזם/ בעל עסק
– פיתוח מיומנויות הקשורות ליזמות וניהול העסק: יחסים ותקשורת, שיחות שיווק ומכירה, חשיבה יצירתית, ניהול זמן, ניהול משאבים, איזון בין חיים עסקיים לחיים אישיים

למי זה מתאים?
– לאנשים ששוקלים לצאת לדרך עצמאית
– לאנשים שרוצים והחליטו לצאת לדרך עצמאית
– אנשים שיצאו לדרך עצמאית ורוצים בליווי כדי ליישם את הייעוץ וכלים עסקיים
– לאנשים שרוצים להפוך עיסוק לעסק
– לבעלי עסקים ומנהלים שרוצים לפתח את העסק שלהם ומיומנות הניהול שלהם, מערכות יחסים תקשורת
– לאנשים שנמצאים על פרשת דרכים, או בפני בחירה משמעותית עבורם
– לאנשים שרוצים להפיק את המקסימום מעצמם

מה ההבדל בין ייעוץ אישי וליווי אישי?
הייעוץ מביא את הידע והכלים בתחום העסקי/ המקצועי, תוך כדי עבודה עם היזם/ בעל העסק על פעולות שיקדמו את העסק שלו, הוא מייעץ לו איך וכיצד לעשות את הדברים.
הליווי האישי לא נותן פתרונות או ייעוץ, אלא שאילת שאלות מתוך עולמו ותפיסתו של היזם/ בעל העסק, כדי שהוא בעצמו יגיע לתשובות לגבי הרעיון העסקי, יישום הכלים והתפתחות העסק.
הייעוץ מטפל ב"איך"- איך בונים תקציב? איך בונים תוכנית שיווק? הליווי האישי מטפל ב"מה" ו"מי" זה שעושה- מה אני רוצה (חזון, מטרות), למה אני עושה את מה שאני עושה- (למה בחרתי בזה, מה אני מביא לידי ביטוי בעסק).
מי זה שמקים עסק או מנהל עסק- מי עושה את הפעולות? איזה אדם? (תכונות, ערכים, יחסים) שלא כמו בייעוץ, הפתרונות מגיעים מעצמנו ולכן מידת האחריות והמחויבות שלנו גבוהה יותר.
הליווי האישי אינו במקום ייעוץ, הוא כשירות משלים.

5/5
סגירת תפריט